Bezpłatne warsztaty dla przyszłych mam i rodziców niemowląt

niedziela 1 października 2017
  • "Mamo, to ja" to bezpłatne warsztaty, które odbędą się m. in. w Katowicach (fot. Agnieszka Biegun Photography, mat. orgrnizatora)
    "Mamo, to ja" to bezpłatne warsztaty, które odbędą się m. in. w Katowicach (fot. Agnieszka Biegun Photography, mat. orgrnizatora)
Kiedy: 
  • wtorek 17 października 2017
Gdzie: Katowice
Tej jesieni bezpłatne warsztaty „Mamo, to ja” odbędą się w 25 miejscach w całej Polsce. Specjaliści z różnych dziedzin odpowiedzą przyszłym i obecnym rodzicom na wiele ważnych pytań.

Warsztaty organizowane przez magazyn „Mamo, To Ja” przy współpracy z partnerami (m.in.Enfamil, Lego Duplo, Fisher Price) to spotkania, które odbywają się w dwóch blokach. Pierwszy z nich dedykowany jest kobietom w ciąży, drugi rodzicom niemowląt. W wtorek 17 października eksperci i specjaliści poprowadzą warsztaty w Katowicach. By wziąć w nich udział wystarczy zapisać się poprzez formularz rejestracyjny.

W godz. 11-14 będziecie mogli wziąć udział w bloku warsztatów „Jestem mamą” dla rodziców dzieci do pierwszego roku życia. Wsród poruszonych tematów znajdziecie porady na temat żywienia małych dzieci oraz najważniejsze informacje na temat szczepień i zdrowia dziecka. Uczestnicy dowiedzą się też jak udzielić dziecku pierwszej pomocy np. w przypadku zakrztuszenia oraz jak wspierać jego rozwój w trakcie kreatywnej zabawy. Rodzice mogą uczestniczyć w warsztatach z maluszkami. Organizatorzy zadbali o kącik zabaw dla najmłodszych i przewijaki wyposażone w pieluszki i chusteczki.

Blok dla kobiet w ciąży rozpocznie się o godz. 17, a zakończy o 20. Poruszone zostaną tematy żywienia niemowląt, bankowania krwi pępowinowej i szczepień. Przyszłe mamy dowiedzą się też jak zadbać o bezpieczeństwo swoje i rodziny w podróży oraz udzielić dziecku pierwszej pomocy.

Warsztaty odbędą się w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Wszyscy uczestnicy otrzymają upominki, odbędą się również konkursy. 

W kolejnych dniach bezpłatne warsztaty „Mamo, to ja” odbędą się również w Sosnowcu i Bielsku-Białej. Więcej informacji i relacje z poprzednich warsztatów znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia