LEGO NINJAGO w Silesii

wtorek 14 listopada 2017
Kiedy: 
  • sobota 18 listopada 2017
  • niedziela 19 listopada 2017
Gdzie: Katowice
O tym, jak to jest być prawdziwym wojownikiem ninja przekonają się ci, którzy w weekend odwiedzą SCC Katowice. Będą konkurencje sprawnościowe, testy bojowe, ale i możliwość zdobycia dyplomu ninja oraz nagrody od LEGO.

Najmłodsi będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na pełnej wyzwań ścieżce ninja. Program został ułożony pod czujnym okiem Mistrza Wu i składa się z testu na umiejętności: budowania na czas, testu zręczności, rozpoznawania broni LEGO Ninjago, budowania mozaiki oraz testu bojowych postaw ninja. Wszystkie dzieci, które ukończą 5 niesamowitych misji, otrzymają dyplom najprawdziwszego ninja.

Fanów LEGO Ninjago odwiedzi także ich ulubienic - Lloyd. W strefie wolnego budowania dzieci będą mogły oddać się twórczej i niczym nieograniczonej zabawie klockami THE LEGO NINJAGO  MOVIE , inspirowanymi LEGO NINJAGO FILM. Ponadto będą mogły wziąć udział w konkursach i wygrać upominki od LEGO, zrobić sobie zdjęcie na ściance, a w sektorze z klockami LEGO Boost nauczą się podstaw programowania i sterowania robotami LEGO.

Event LEGO NINJAGO odbędzie się w weekend 18-19 listopada w godz. 11-19 na Placu Śląskim i Tropikalnym Silesii City Center.

Kategoria: Wydarzenia