Pierwszy kinowy kiermasz świąteczny

wtorek 12 grudnia 2017
  • Kadr z filmu pt. "Kochajmy się od święta" (fot. mat. kina Kosmos)
    Kadr z filmu pt. "Kochajmy się od święta" (fot. mat. kina Kosmos)
Kiedy: 
  • niedziela 17 grudnia 2017
Gdzie: Katowice
W niedzielę 17 grudnia w kinie Kosmos będzie bardzo świątecznie. Na ten dzień zaplanowano kiermasz bożonarodzeniowy, na którym będzie można kupić niebanalne prezenty od lokalnych rzemieślników. Dla dzieci przewidziano zabawy i seanse filmowe.

W holu kina w godz. 14-19.30 udostępniona zostanie przestrzeń dla rzemieślników i lokalnych marek, którzy zachęcą do kupna ich świątecznych wyrobów - dekoracji, biżuterii, galanterii, ozdób, konfitur, ilustracji, zabawek i upominków.

Obok kiermaszu przewidziano inna atrakcje. O godz. 14.30 odbędą się warsztaty i zabawy prowadzone przez Małgorzatę Cekierę w ramach Rodziny w kinie. Godzinę później najmłodsi będą mogli obejrzeć klasyczne animacje ze zbiorów Filmoteki Śląskiej („Reksiowa zima”, „Miś Uszatek” odcinki „Bałwanek” i „Podwieczorek”, „Uciekinierka”, „Zimowy stragan”) w ramach Filmowego Popołudnia dla dzieci (3+). Pokaz filmu dla dzieci pt. "Zimowe przygody Jill i Joy" w ramach Rodziny w kinie (4+) zaplanowano na godz. 16. Starszym dzieciom i rodzicom z pewnością spodoba się komedia przy bożonarodzeniowym stole „Kochajmy się od święta” (godz. 18).

Udział w kiermaszu jest darmowy. Bilety na seanse można kupować oraz rezerwować internetowo i w kasie kina.

Mamy wejściówki na powyższe seanse filmowe w ramach cyklu Rodzina w kinie. Zapraszamy do działu Konkursy.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także


Na mikołajki obdarowujemy się zwykle drobnymi upominkami. O wiele większym wyzwaniem jest Boże Narodzenie, kiedy pod choinką każdy oczekuje konkretnych prezentów. Sporządziliśmy listę tych najciekawszych. Wśród naszych propozycji są wyłącznie najwyższej jakości, niebanalne polskie produkty: zabawki, ubrania, gadżety, książki. Zobaczcie, jakie "perełki" znaleźliśmy.
 

Top 50 – najlepsze prezenty pod choinkę