Bieg Przedszkolaka

niedziela 29 kwietnia 2018
  • Na wszystkich uczestników biegu będą czekać medale i dyplomy (fot.mat. organizatora)
    Na wszystkich uczestników biegu będą czekać medale i dyplomy (fot.mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 6 maja 2018
Dla wszystkich przedszkolaków lubiących sportowa rywalizację i wysiłek fizyczny 21. Bieg Przedszkolaka powinien być imprezą obowiązkową. Bo czy można wyobrazić sobie coś lepszego, niż kształtowanie zdrowych nawyków i miłości do sportu wśród pięknych okoliczności przyrody?

Upowszechnianie biegania wśród dzieci w wieku przedszkolnym, jako najprostszej formy aktywności ruchowej oraz rozwijanie czynnego wypoczynku i wspólne spędzanie czasu wolnego dzieci z rodzicami - to główne cele organizatorów biegu dla najmłodszych. Jego uczestnicy będą musieli pokonać trasę o długości 150 m, wyznaczoną na plaży obok molo na dąbrowskiej Pogorii III. W rywalizacji mogą wziąć udział wszystkie dzieci z roczników 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, które posiadają pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych z ich numerem PESEL. Warunkiem dopuszczenia do startu jest obecność rodzica lub opiekuna prawnego podczas weryfikacji i trwania zawodów. 

Zgłoszenia uczestników będą przyjmowane bezpośrednio w dniu rozgrywania biegu, limit biegaczy to 250 maluchów. Wszystkie dzieci kończące bieg zostaną uhonorowane pamiątkowym medalem lub dyplomem. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Zawody odbędą się 6 maja o godz. 11 w Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria III w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Malinowe Górki. Szczegóły wydarzenia znaleźć można na jego stronie.

Kategoria: Wydarzenia