Gitarowe brzmienia w pałacu

środa 9 maja 2018
  • Uczestnicy spotkania przekonają się, jak różne brzmienia i zastosowania mają popularne gitary (fot. mat. organizatora)
    Uczestnicy spotkania przekonają się, jak różne brzmienia i zastosowania mają popularne gitary (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 13 maja 2018
Jeśli Wasze pociechy kochają muzykę, cykl "Tajniki muzyki" to z pewnością wydarzenie, które warto Wam polecić. Najbliższa odsłona poświęcona będzie gitarze. Będzie rockowo, mocno i ciekawie.

Koncerty rodzinne to część programu edukacyjnego dla dzieci pod nazwą "Tajniki muzyki". Do odkrywania muzycznych sekretów Pałac Kultury Zagłębia zaprasza rodziców i opiekunów ze swoimi pociechami.

Mocne brzmienia gitarowe to koncert, podczas którego będzie można zobaczyć różne odmiany gitar i usłyszeć ich różne brzmienia. Zaprezentuje się min.: gitara klasyczna, akustyczna, elektryczna i basowa. W programie znajdą się utwory zarówno muzyki klasycznej jak i rozrywkowej. Wykonawcami będą: Przemysław Hanaj – gitara klasyczna, akustyczna, elektryczna oraz Kosma Kalamarz – gitara basowa oraz basowa akustyczna (bezprogowa). Koncert poprowadzi Jolanta Schmidt.

Bilety w cenie 5 zł są do nabycia w kasie Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, Plac Wolności 1. Szczegóły wydarzenia na stronie placówki.

Kategoria: Wydarzenia