Anielskie lato w mieście

piątek 29 czerwca 2018
  • Akcja Domu Aniołów Stróżów "Anielskie Lato" umożliwi dzieciom, które nie wyjeżdżają nigdzie na wakacje, ciekawie spędzić ten czas w mieście (fot. mat. organizatora)
    Akcja Domu Aniołów Stróżów "Anielskie Lato" umożliwi dzieciom, które nie wyjeżdżają nigdzie na wakacje, ciekawie spędzić ten czas w mieście (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 2 lipca 2018 - piątek 31 sierpnia 2018
Wakacyjna akcja Domu Aniołów Stróżów to cała masa atrakcji dla dzieciaków, które zostają w mieście. Dwa miesiące z zajęciami sportowymi, kulinarnymi i edukacyjnymi, a także wycieczki i pikniki, dzięki którym żadne dziecko nie będzie się nudzić.

W tym roku „Anielskie lato” zawita do dzieci z Katowic, Chorzowa i Sosnowca. Wspólnie z animatorami „odwiedzą" one różne kontynenty i kraje m.in. Japonię, Włochy, Meksyk, Francję, Czechy i Rosję, poznają ich zwyczaje, tradycje, skosztują lokalnych potraw i aktywnie spędzą czas m.in. na zajęciach z judo i japońskimi łamigłówkami. Dzięki wsparciu firmy BPSC odbędą się także wycieczki w ciekawe miejsca. W planach są także rodzinne pikniki.

Akcja potrwa od 2 lipca do 31 sierpnia w czterech lokalizacjach: Katowicach-Załężu, Chorzowie-Centrum, Chorzowie-Batorym i Sosnowcu. Zajęcia są bezpłatne. Na wycieczki obowiązują wcześniejsze zapisy.

Więcej przeczytacie na stronie organizatora lub na profilu na Facebooku.

Kategoria: Wydarzenia