Bajkowe zakończenie wakacji na szczycie Czantorii

poniedziałek 20 sierpnia 2018
  • Spektakl pt. "Koty 3" to jedna z propozycji na zakończenie wakacji od Teatru Gry i Ludzie (fot. Katarzyna Esnekier/SilesiaDzieci.pl)
    Spektakl pt. "Koty 3" to jedna z propozycji na zakończenie wakacji od Teatru Gry i Ludzie (fot. Katarzyna Esnekier/SilesiaDzieci.pl)
Kiedy: 
  • sobota 1 września 2018 - niedziela 2 września 2018
Gdzie: Ustroń
Spektakle, lalkowe warsztaty, szkółka szczudlarska oraz wiele innych atrakcji - tak zapowiada się weekend na szczycie Czantorii z Teatrem Gry i Ludzie. Warto zorganizować dziecku tak fantastyczną wycieczkę na zakończenie wakacji.

W pierwszy weekend września na szczycie Czantorii na gości czekać będzie wiele atrakcji. W programie spektakle Teatru Gry i Ludzie: „Koty 3” (1 września) i „Opowieści Wagantów” (2 września), a po nich warsztaty teatralne. Dla wszystkich zaplanowano również pokaz wielkich baniek mydlanych, warsztaty szczudlarskie oraz zabawy z balonowym zoo.

Impreza odbędzie się 1 i 2 września w Ustroniu na górnej stacji Kolei Linowych Czantoria w Ustroniu, przy ul. 3 Maja 130. Początek zaplanowano na  godz. 11. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Kategoria: Wydarzenia