Śniadanie Mistrzów – warsztaty kulinarne

poniedziałek 10 września 2018
  • Na zakończenie warsztatów każdy ich uczestnik otrzyma certyfikat z podpisem Szefowej Kuchni (fot. mat. organizatora)
    Na zakończenie warsztatów każdy ich uczestnik otrzyma certyfikat z podpisem Szefowej Kuchni (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 16 września 2018
Gdzie: Chorzów
Każdy rodzic wie, jak istotne jest zdrowe śniadanie dziecka. Ważne jest, by było smaczne, pożywne i zapewniało solidną dawkę energii. Dzięki warsztatom kulinarnym „Śniadanie Mistrzów” odkryjecie nowe przepisy na pyszne, zdrowe dania, a Wasze pociechy nauczą się samodzielnie przygotowywać posiłki.

Dzieci z wiekiem odkrywają nowe smaki, zmieniają upodobania, co skłania rodziców do poszukiwania nowych propozycji. O tym, że śniadanie nie musi być nudne przekonacie się podczas warsztatów kulinarnych w Chorzowie.

Tosty, pancakes lub fit musli

Warsztaty to nowe pomysły na pyszne dania na dzień dobry. Dzieci oraz rodzice nauczą się, jak szybko i smacznie przygotować potrawy, pod czujnym okiem eksperta Kingi Bałazy. Tym razem w menu śniadaniowym zagoszczą: wytrawne tosty francuskie, słodkie amerykańskie pancakes oraz fit musli z jogurtem.

Kulinarna wiedza i savoir-vivre

W trakcie trwania warsztatów, dzieci zdobędą wiedzę, o zdrowym odżywianiu, nauczą się dobrych manier i savoir-vivre’u, poznają zasady higieny i bezpieczeństwa w kuchni. Mali kucharze nabiorą odwagi i pewności siebie, pracując samodzielnie oraz w zespole. Eksperymenty kulinarne pobudzą ich kreatywne myślenie oraz wyobraźnię. W efekcie dzieci bez problemu będą potrafiły samodzielnie przygotować posiłek.

Na zakończenie rodzinna uczta

Wspólnie przyrządzone smakołyki, będziecie mogli zjeść w miłej atmosferze. Każdy mały Mistrz otrzyma również certyfikat z podpisem Szefowej Kuchni.

Śniadanie Mistrzów odbędzie się 16 września w godz. 11-14 w Centrum Kulinarnym w Chorzowie (ul Adamieckiego 8). Udział w warsztatach to koszt 75 zł (rodzic i dziecko). Zapisy przyjmowane są pod nr tel. 795 412 915. O szczegółach przeczytacie na stronie organizatora.

Kategoria: Wydarzenia