Gotuj z Darią Ładochą i Kingą Paruzel

wtorek 13 listopada 2018
  • Urodzinowe przysmaki przygotują, znane z internetu i programów telewizyjnych - Kinga Paruzel i Daria Ładocha (fot. mat. organizatora)
    Urodzinowe przysmaki przygotują, znane z internetu i programów telewizyjnych - Kinga Paruzel i Daria Ładocha (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 17 listopada 2018
Gdzie: Bytom
Lekki mus z awokado, deser oreo i płonące naleśniki – to tylko wybrane przysmaki, jakie przygotują Daria Ładocha i Kinga Paruzel na Słodkich Urodzinach. Nie zabraknie gigantycznego tortu królewskiego i warsztatów balonikowych.

8. urodziny Agora Bytom zapowiadają się naprawdę pysznie. Smakołyki przygotują popularne blogerki kulinarne, będzie manufaktura lizaków, dwie fontanny – z białą i mleczną czekoladą oraz inne pyszne niespodzianki.

Przysmaki, jak z MasterChefa

Urodzinowi goście skosztują nie tylko królewskiego tortu (godz. 16), ale także smakołyków, które przygotują na żywo dwie specjalistki w zakresie zdrowego gotowania. Na scenie pojawi się Daria Ładocha, czyli „Mamałyga”. To miłośniczka zdrowego żywienia, trener kulinarny z zakresu kuchni tajskiej, ekspert z dziedziny żywienia dzieci i zdrowej kuchni dla dorosłych. Na urodzinach przyrządzi spring rollsy, budyń kawowy i deser oreo. Gotować na scenie będzie także Kinga Paruzel - finalistka MasterChefa i autorka bloga kulinarnego „Ale Babka!!!”. Przygotuje lekki mus z awokado, muffinki z bananami i czekoladą oraz czekoladowy crème brulee. Na zakończenie Panie przyrządzą płonące czekoladowe naleśniki z pomarańczami oraz deser z mascarpone z białą czekoladą, orzechami i owocami leśnymi. Goście będą mogli skosztować wszystkich tych pyszności.

Zabawa, niespodzianki, warsztaty

Jeżeli urodziny to nie może zabraknąć zabawy. Będzie można ozdobić babeczki, zrobić pyszne wzorki na waflach lub wziąć udział w warsztatach balonikowych. Przygotowano również wiele innych słodkich atrakcji. Urodziny odbędą się 17 listopada w godz. 11-18 w Agora Bytom (Plac Tadeusza Kościuszki 1). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Informację na temat imprezy znajdziecie na Fb.

Kategoria: Wydarzenia