Podaruj książkę i pomóż chorym

poniedziałek 26 listopada 2018
  • Kolorowe ławki stworzone we współpracy z lokalnymi artystami, można oglądać w katowickim Supersamie (fot. mat. organizatora)
    Kolorowe ławki stworzone we współpracy z lokalnymi artystami, można oglądać w katowickim Supersamie (fot. mat. organizatora)
  • Akcja zbierania książek "Czytaj sam" potrwa do 4 grudnia (fot. mat. organizatora)
    Akcja zbierania książek "Czytaj sam" potrwa do 4 grudnia (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 16 listopada 2018 - wtorek 4 grudnia 2018
Gdzie: Katowice
Masz w domu książkę, którą już przeczytałeś? Chcesz podzielić się nią z innymi? Masz świetną okazję - trwa wielka zbiórka książek dla szpitalnych bibliotek. Czekają darmowe audiobooki i piękne ławki.

Supersam, wspólnie z Biblioteką Śląską i fundacją Zaczytani organizują zbiórkę książek - „Czytaj sam”. Akcja skierowana jest do wszystkich, którzy chcieliby podzielić się książką i sprawić komuś radość. Jej celem jest promocja czytelnictwa i wzbogacenie księgozbiorów szpitalnych bibliotek.

Zaczytane ławki

Jednocześnie, w Supersamie można trafić na 10 literackich ławek. Zostały one przygotowane we współpracy z artystami i gwiazdami. Na każdej z nich znajduje się kod QR, dzięki któremu można pobrać darmowego audiobooka.

Akcja trwa od 16 listopada do 4 grudnia. Zbiórka książek odbywa się w tych dniach na poziomie +1, przy Empiku w katowickim Supersamie (ul. Księdza Piotra Skargi 6A). Więcej informacji przeczytacie na stronie organizatora.

Kategoria: Wydarzenia