Manufaktura Świętego Mikołaja

wtorek 4 grudnia 2018
  • Manufaktura Świętego Mikołaja ruszy 7 grudnia (fot. mat. organizatora)
    Manufaktura Świętego Mikołaja ruszy 7 grudnia (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 7 grudnia 2018
Gdzie: Sosnowiec
Stoiska z animacjami - malowanie buziek, warsztaty plastyczne, konkursy, wesołe miasteczko z karuzelą i kolejką, pokazy ognia, lodowisko, spotkanie z popularnym YouTuberem, a także... świąteczna stajnia Mikołaja – podbiją serca dzieci.

W Urzędzie Miejskim w Sosnowcu powstanie specjalny kącik, gdzie dzieci będą pisały listy z magiczną pieczęcią do Świętego Mikołaj. Animatorzy zadbają o fantastyczne atrakcje na kilkunastu stoiskach. Nie zabraknie malowania buziek, słodkości, warsztatów plastycznych, a świąteczna stajnia Mikołaja podbije wszystkie serca. Przed Urzędem Miejskim stanie zimowe wesołe miasteczko z małą kolejką i karuzelą wenecką, a także dużą kolejką z ogrzewanymi wagonami. Tego dnia zostanie otwarte lodowisko na którym odbędą się warsztaty freestylu, a elfy zadbają o śnieg, aby każdy mógł ulepić bałwana. Gościem specjalnym będzie Blowek, jeden z najpopularniejszych polskich YouTuberów. W tym dniu będzie również okazja, aby wesprzeć sosnowieckie schronisko.

Manufaktura Świętego Mikołaja ruszy 7 grudnia o godz. 14 na Alei Zwycięstwa 20 i w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu. Wszystkie atrakcje dla dzieci są bezpłatne. Więcej przeczytacie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia