Miuosh i Tulia w Finale WOŚP w Gliwicach

poniedziałek 7 stycznia 2019
  • Na Finale WOŚP w Gliwicach wystąpią m.in. Tulia i Mioush (fot. UM Gliwice)
    Na Finale WOŚP w Gliwicach wystąpią m.in. Tulia i Mioush (fot. UM Gliwice)
Kiedy: 
  • niedziela 13 stycznia 2019
Gdzie: Gliwice
27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gliwicach to śląski hip-hop i muzyka folkowa. Na scenie pojawią się m.in. Mioush oraz Tulia. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji - będzie można zobaczyć samochody terenowe, tresurę psów i nauczyć się udzielać pierwszej pomocy.

Impreza wystartuje na Rynku już o godz. 12. Do godz. 16.30 trwać będzie Festyn Rodzinny, a na nim pokazy sportowe i taneczne, zabawy oraz konkursy. Festyn to również okazja do poznania z bliska kultury Indian Ameryki Północnej. Zmarznięci będą mogli ogrzać się w strefie gastronomicznej. Nie zabraknie licytacji gadżetów (od 16.30), z których dochód zostanie przeznaczony na WOŚP. Na scenie wystąpią również dwa gliwickie zespoły: Eder i Zombie Strippers from Hell. O godz.19 koncert rozpocznie Mioush. Z pewnością rozgrzeje publiczność przed tradycyjnym Światełkiem do Nieba – pokaz laserowy (godz. 20). Później na scenie pojawi się Tulia - zwycięzcy LV Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, znane z przeróbek popularnych utworów na folkową nutę.

27. Finał WOŚP na gliwickim Rynku odbędzie się 13 stycznia w godz. 12-21.20. W tym roku zbieramy na zakup sprzętu do specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Plan imprezy znajdziecie na stronie gtwgliwice.pl.

Kategoria: Wydarzenia