Koncerty, pokazy i food trucki - dla WOŚP w Zabrzu

środa 9 stycznia 2019
  • W Zabrzu dużo będzie się działo podczas Finału WOŚP (zdjęcia z posta użytkownia Sztab WOŚP Zabrze w Grupie Koncertowy Food Truck dla WOŚP Zabrze)
    W Zabrzu dużo będzie się działo podczas Finału WOŚP (zdjęcia z posta użytkownia Sztab WOŚP Zabrze w Grupie Koncertowy Food Truck dla WOŚP Zabrze)
Kiedy: 
  • sobota 12 stycznia 2019 - niedziela 13 stycznia 2019
Gdzie: Zabrze
W Zabrzu dla WOŚP zagrają m.in. Pokahontaz i Gutek. Nie zabraknie pysznego, rozgrzewającego jedzenia z food trucków oraz pokazów - jednym z nich będzie pokaz Zachustowanych Tancerek, czyli mam z maluszkami w chustach.

Food trucki zaparkują na Placu Teatralnym. Będzie można skosztować tradycyjnych burgerów, frytek belgijskich, steków, szaszłyków, kiełbas prosto z PRL, czy też kuchni żydowskiej. Dzieci ucieszą bąbelkowe gofry, owoce w belgijskiej czekoladzie oraz słodkie kurtosze. Nie zabraknie rzemieślniczych piw, a dla ogrzania aromatycznej kawy oraz herbaty.

Teatr Ognia i Zachustowane Tancerki

Atmosferę będą rozgrzewać liczne koncerty. Na scenie 12 stycznia pojawi się Gutek (godz.21), a w finałowym koncercie (13 stycznia) będzie można posłuchać składu Pokahontaz (godz.20.30). Na imprezie odbędzie się również dużo innych atrakcji, takich jak pokaz tańca mam z ich maluchami w chustach i nosidłach - Zachustowane Tancerki. Tradycyjne światełko do nieba wykona Teatru Ognia Nam-Tara Fire&Pyro Performance. W sobotę odbędzie się również III Zabrzański Bieg Orkiestrowy - "Bieg dla WOŚP".

Żarciowozy zaparkują na Placu Teatralnym w Zabrzu w dniach 12-13 stycznia w godz. 12-22. Informacje znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia