Z kosmosu do teatru – ferie w mieście

poniedziałek 11 lutego 2019
  • Zajęcia będą odbywać się od 11 do 22 lutego w godz. 10-14 (poniedziałki, środy, piątki) w MDK „Koszutka” (fot. mat. organizatora)
    Zajęcia będą odbywać się od 11 do 22 lutego w godz. 10-14 (poniedziałki, środy, piątki) w MDK „Koszutka” (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 11 lutego 2019 - piątek 22 lutego 2019
Gdzie: Katowice
Ciekawą propozycją na ferie w mieście są zajęcia, na których dzieci poznają tajemnicę galaktyki i zakamarki sceny teatralnej. Czy zostaną astronautami, a może aktorami? O tym przekonają się na bezpłatnych warsztatach w Katowicach.

Dzieci poznają z bliska obce planety oraz przejdą test na astronautę. Tak jak w kosmosie również w tatarze jest wiele do odkrycia. W jego zakamarkach najmłodsi znajdą Królewnę, która śpi na Koszutce. Dowiedzą się również, o tego, czy mim potrzebuje dobrej dykcji oraz spytają własnych cieni, czy chcą być prawdziwymi aktorami.

Zajęcia będą odbywać się od 11 do 22 lutego w godz. 10-14 (poniedziałki, środy, piątki) w Miejskim Domu Kultury „Koszutka” (ul. Grażyńskiego 47) w Katowicach. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy w sekretariacie MDK.

Karty zgłoszenia na zajęcia i informacje znajdziecie na stronie MDK Kosztuka.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w mieście, a może w górach? Obozy survivalowe, detektywistyczne, łyżwiarskie, snowboardowe, czy półkolonie taneczne, kulinarne, narciarskie lub z klockami LEGO? Propozycji jest wiele. Przedstawiamy najciekawsze, naszym zdaniem, oferty. Zobaczcie, jakie są termminy, koszty i wybierzcie takie, które będą najodpowiedniejsze dla Waszych pociech.

 

Ferie 2019 – najlepsze propozycje w regionie