Koncertowa zabawa z niespodzianką

niedziela 12 maja 2019
  • Muzyczna ciężarówka przemierzy Polskę w ramach Emojoy Music Tour (fot. mat. organizatora)
    Muzyczna ciężarówka przemierzy Polskę w ramach Emojoy Music Tour (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 1 czerwca 2019
  • niedziela 2 czerwca 2019
Gdzie: Bytom Chorzów
Zapowiada się odjazdowa, koncertowa zabawa dla całej rodziny. Muzyka na żywo, warsztaty taneczne, plastyczne oraz DJ-skie, konkursy z nagrodami – to wszystko znajdziecie w świecie muzyki Kinder Joy Road Show. Muzyczna ciężarówka odwiedzi 10 miast w Polsce, zawita również na Śląsku.

Muzyczna ciężarówka przemierzy Polskę w ramach Emojoy Music Tour. Impreza to sposób na wesoły i muzycznie spędzony czas razem z najbliższymi.

Zostań DJ-em lub tancerzem

Wydarzenie to energetyczne spotkanie z muzyką na żywo. Na scenie pojawią się muzycy w strojach inspirowanych zabawkami Kinder Joy. Impreza to nie tylko muzyczne show ale również ciekawe warsztaty. Dzieci na warsztatach tanecznych będą mogły spróbować swoich sił w street dance. Profesjonaliści pokażą podstawowe kroki z takich stylów, jak popping, locking czy breakdance. To również okazja, by zasiąść za stołem DJ-a. Każdy kto zechce, będzie mógł przekonać się, na czym polega tworzenie i miksowanie muzyki. Na warsztatach plastycznych dzieciaki będą miały nieograniczone pole do popisu dla kreatywności. Nie zabraknie również konkursów związanych z tematyką muzyczną.

Dwa miasta na Śląsku

Kinder Joy Road Show odbędzie się 1 czerwca w godz. 10-19 w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla w Bytomiu (skrzyżowanie ul. Wrocławskiej i Chrzanowskiego). Drugim miastem, gdzie zawita muzyczne show będzie Chorzów. 2 czerwca w godz. 10-19 będzie można bawić się na placu przed „Kapeluszem” w Parku Śląskim (dojście od Promenady gen. J. Ziętka). O szczegółach przeczytacie na stronie Kinder.

Kategoria: Wydarzenia