Moc atrakcji i śniadania w ogrodzie

piątek 28 czerwca 2019
  • "Ogród śniadaniowy" to nie tylko wspólny posiłek ale i zabawa (fot. mat. pixabay)
    "Ogród śniadaniowy" to nie tylko wspólny posiłek ale i zabawa (fot. mat. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 29 czerwca 2019 - sobota 27 lipca 2019
Wakacyjne spotkania w plenerze to zabawa zarówno dla młodszych i starszych. Wśród atrakcji znajdziecie: animacje dla dzieci, zajęcia fitness, karate, warsztaty rękodzieła i wiele innych. To również okazja do zjedzenia wspólnie z rodziną i przyjaciółmi posiłku na świeżym powietrzu.

Miejskie Centrum Kultury im. H. Bisty w Rudzie Śląskiej specjalnie na czas wakacji przygotowało 5 spotkań w plenerze, podczas których starsi i młodsi będą się wspaniale bawić.

„Ogród śniadaniowy” - atrakcje i zabawa

29 czerwca najmłodsi będą mogli pobawić się w „Baśniogrodzie”, z językiem angielskim, a podczas warsztatów numizmatycznych zbudować własne modele z zapałek. Dorosłych ucieszy fitness, porady dietetyczne, trenera personalnego czy też warsztaty szydełkowania. Podczas kolejnych śniadań dzieciaki zagrają w zabawy z dawnego śląskiego placu, poćwiczą karate oraz spotkają się z autorką książek dla dzieci – Moniką Czoik-Nowicką. Dorośli wśród atrakcji znajdą: zumbę, degustację ekologicznych produktów, warsztaty tańca, warsztaty kulinarne i wiele innych. 6 lipca nie zabraknie dodatkowych atrakcji związanych z Polska Eire Festival Ruda Śląska.

Spotkania będą odbywały się w każdą sobotę od 29 czerwca do 27 lipca w godz. 11-13 w ogrodzie MCK-u (ul. Niedurnego 69) w Rudzie Śląskiej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Szczegółowy plan znajdziecie na stronie MCK-u.

Kategoria: Wydarzenia