Piknik dla rodzin i psiaków

wtorek 27 sierpnia 2019
  • Piknik rodzinny +4łapy to wydarzenie dla miłośników psów (fot. mat. organizatora)
    Piknik rodzinny +4łapy to wydarzenie dla miłośników psów (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 31 sierpnia 2019
Gdzie: Katowice
To największe tego typu wydarzenie dla rodzin z psami. Wśród atrakcji - edukacja, aktywność na świeżym powietrzu, gra miejska z psem, pokazy oraz nowinki z psiego światka designu, usług i żywności.

Piknik rodzinny +4łapy to wydarzenie dla miłośników psów. Odwiedzający będą mogli zobaczyć pokazy behawiorystów, miłośników i pasjonatów psich sportów, psów pracujących. Nie zabraknie konkursów i zabaw dla dzieci. W strefie wystawców będzie można zakupić karmy i produkty dla psów czy też porozmawiać ze specjalistami od szkoleń, weterynarzem, jak i odwiedzić stoiska fundacji i stowarzyszeń. Miłośnicy designu znajdą ręcznie robione szelki, smycze, posłania i wiele innych.

Rodzinna gra z psem

Piknik to również Gra miejska z psem. Aktywność na świeżym powietrzu i wspólna zabawa z psami ma również charakter edukacyjny. Nad jej przebiegiem czuwa behawiorysta. Trasa została przygotowana tak, aby mógł pokonać ją każdy uczestnik pikniku. Można wystartować w pojedynkę lub z całą rodziną. Na zwycięzców czekają nagrody, a cały przychód z gry trafi do jednej z fundacji Kochamy psiaki, tak jak TY.

Impreza odbędzie się 31 sierpnia w godz. 9-17 w Dolinie Trzech Stawów, Lotnisko Muchowiec (ul. Francuska 200) w Katowicach. Wstęp na teren pikniku i udział w całodziennych atrakcjach jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia