Spotkanie ze strażakami i Filmowy Poranek z Samem

czwartek 5 września 2019
  • Przed seansem dzieci spotkają się z prawdziwymi strażakami (fot. mat. kina)
    Przed seansem dzieci spotkają się z prawdziwymi strażakami (fot. mat. kina)
Kiedy: 
  • niedziela 8 września 2019
Gdzie: Katowice
„Strażak Sam” to pełna humoru i ciekawych przygód animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Seans poprzedzi wizyta prawdziwych strażaków, którzy opowiedzą o swojej pracy. Nie zabraknie również konkursów i zabaw.

8 września w ramach Filmowych Poranków na ekranie zagości animowany serial „Strażak Sam”. Tytułowy bohater nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom Pontypandy w rozwiązywaniu ich problemów. Codziennie przeżywa wiele ciekawych przygód. Podczas seansu dzieci zobaczą zestaw bajek: „Dzień pingwina”, „Festyn w Pontypandy”, „Super Norman kontra pies pożarowy”, „Katastrofa na polance”, „Potworna mania”.

Konkursy i zabawy

Na wszystkich fanów Strażaka Sama w katowickim kinie Helios będzie czekać nie lada atrakcja. Kino odwiedzą prawdziwi strażacy, którzy opowiedzą o swojej pracy i zaprezentują specjalistyczny sprzęt. Nie zabraknie konkursów, malowania buziek i zabawy. Cykl Filmowych Poranków przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas seansu dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali przez cały czas pozostawiane są przyciemnione światła (półmrok).

Łamigłówki HelioSówki

To zabawa, w ramach której młodzi widzowie Filmowych Poranków rozwiązują zagadki, poznają ciekawostki i biorą udział w konkursach. Na otrzymanej karcie, na każdym spotkaniu zdobywają pieczątki. Za 8 zdobytych czeka wyjątkowa odznaka HelioSówki – złota, srebrna i brązowa.

Przygody „Strażaka Sama, cz.12” będzie można zobaczyć 8 września o godz. 10.30 w kinie w Katowicach (ul. Kościuszki 229). Cena biletu to 18,50 zł.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Dzieci wróciły po wakacjach do szkół i przedszkoli, a rodzice stanęli przed dylematem: jakie zajęcia pozalekcyjne dla nich wybrać. Naukowe, językowe, komputerowe, akrobatyczne, kulinarne, a może szybkiego zapamiętywania? Ile  kosztują? Gdzie się odbywają? Podpowiadamy. 

Komputerowe, kulinarne, sportowe… Na jakie zajęcia zapisać pociechę?