Koncert Enej, pokazy, dmuchańce i fajerwerki

poniedziałek 23 września 2019
  • Gwiazdą wieczoru będzie zespół Enej (fot. mat. organizatora)
    Gwiazdą wieczoru będzie zespół Enej (fot. mat. organizatora)
  • Ulicami miasta przejdzie barwna parada (fot. mat. organizatora)
    Ulicami miasta przejdzie barwna parada (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 28 września 2019
Gdzie: Zabrze
Barwna parada, piknik rodzinny, festiwal kolorów, koncerty i wiele innych atrakcji znajdziecie podczas Skarbnikowych Godów. Na scenie pojawi się m.in. zespół Enej. Najmłodsi będą dobrze bawić się na dmuchańcach, trampolinach i karuzelach.

To już 97. urodziny miasta Zabrze. Z okazji święta ulicami miasta (ul. P. Dubiela, ul. Wolności, ul. K. Miarki, ul. prof. Z. Religi, CH Platan) przejdzie barwna parada (godz. 11), którą poprowadzi orkiestra z mażoretkami oraz legendarny Skarbnik. Od godz. 12 na parkingu przy Centrum Handlowym Platan odbędzie się piknik rodzinny. Wśród atrakcji: występy dziecięce, festiwal kolorów, koncerty m.in. Autentikos, Need for Strings, Enej (godz. 19.15), wesołe miasteczko, dmuchańce, pokazy fizyczno-chemiczne, konkursy dla rodzin z nagrodami. Nie zabraknie strefy gastronomicznej. Imprezę zakończy pokaz fajerwerków.

Skarbnikowe Gody odbędą 28 września w Zabrzu. Barwna parada wyruszy o godz. 11 z ul. Dubiela. Na pikniku rodzinnym będzie można bawić się w godz. 12-20.30 na parkingu przy CH Platan (Plac Teatralny 12). Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia