Szarlotka w kolorach jesieni - warsztaty dla dzieci

piątek 27 września 2019
  • 13 października na warsztatach w Kids' Kitchen dzieci upieką szarlotkę i przygotują pizzę (fot. mat. organizatora)
    13 października na warsztatach w Kids' Kitchen dzieci upieką szarlotkę i przygotują pizzę (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 13 października 2019
Gdzie: Katowice
Jesień może być szara i smutna, może też być kolorowa, pachnąca i smaczna. Co wtedy lepiej pasuje niż szarlotka z polskich jabłek z cynamonem? Będzie też jesienna pizza - jej smak poznają ci, którzy przyjdą do Kids' Kitchen na warsztaty kulinarne.

13 października w Kids' Kitchen zapachnie cynamonem i pieczonymi jabłkami - to za sprawą pysznej szarlotki, którą będą piec dzieci (w wieku 4-10 lat) podczas warsztatów kulinarnych. Oprócz ciasta przygotują również smaczną, jesienną pizzę. Podczas przygotowań sporo będzie rozmów w języku angielskim, a może nawet hiszpańskim - uczestnicy zajęć poznają podstawowe zwroty, nazwy poszczególnych produktów i charakterystykę kulinarnych działań.

Zajęcia cykliczne

Oprócz zajęć tematycznych Kids' Kitchen zaprasza na zajęcia cykliczne. Są one przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, odbywają się co tydzień w konkretne dni, w zależności od rodzaju zajęć. Cykl najczęściej obejmuje cztery kolejne cotygodniowe warsztaty kulinarne. Warto wziąć w nich udział, by nabyć nowych umiejętności i zabłysnąć swoimi talentami w domowej kuchni. 

Najbliższe warsztaty tematyczne, z szarlotką i pizzą w rolach głównych, odbędą się 13 października w godz. 10.30-12.30 w Kids' Kitchen, przy ul. Żwirki i Wigury 19 w Katowicach. Ich koszt to 60 zł. Więcej informacji można znaleźć na profilu na FB. W przypadku pytań można dzwonić pod numer tel.: 502 308 740 lub napisać maila na adres: kontakt@kidskitchen.pl.

Kategoria: Wydarzenia