Giełda zabawek używanych

poniedziałek 7 października 2019
  • Giełda zabawek używanych to okazja do zrobienia porządku w zabawkach dziecka (fot. mat. pixabay)
    Giełda zabawek używanych to okazja do zrobienia porządku w zabawkach dziecka (fot. mat. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 19 października 2019
Gdzie: Gliwice
W pokoju dziecięcym zalega mnóstwo zabawek, których właściciel nie chce się pozbyć? Zachętą będzie wizja zasilenia skarbonki. Na giełdzie zabawek używanych dzieci pod opieką dorosłych będą mogły sprzedawać, wymieniać lub kupować książki, zabawki, gry czy też ubranka.

Dobrym pomysłem na pozbycie się dawno zapomnianych zabawek, jest ich sprzedaż. To również nauka dbania o swoje przedmioty, jak również o środowisko. Wiadomo, jeśli gra, zabawka jest w dobrym stanie jest szansa na uzyskanie większych pieniędzy. Pokazujemy w ten sposób, że rzeczy mają realną wartość, którą można częściowo odzyskać. Dzięki takim akcjom zabawki otrzymują drugą szansę i nie lądują na śmietniku.

Giełda zabawek używanych odbędzie się 19 października w godz. 10-12 w Młodzieżowym Domu Kultury w Gliwicach (ul. Barlickiego 3). Kupujący mają wstęp wolny, osoby chcące sprzedawać swoje zabawki muszą uiścić opłatę 15 zł. W tym celu należy wysłać maila na adres warsztaty2art@gmail.com. Jeżeli stoisko będzie wolne w potwierdzeniu otrzymacie nr konta. Ilość miejsc ograniczona. Informację znajdziecie na stronie MDK.

Kategoria: Wydarzenia