Zabawa na farmie z dyniami

środa 23 października 2019
  • Dzieci na warsztatach stworzą m.in. halloweenowe dynie (fot. mat. pixabay)
    Dzieci na warsztatach stworzą m.in. halloweenowe dynie (fot. mat. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 26 października 2019 - czwartek 31 października 2019
Gdzie: Katowice
Podczas tego wydarzenia będziecie mogli wziąć udział w zabawach kulinarnych, stworzyć dekoracje z dreszczykiem, odwiedzić dyniową farmę oraz przytulić najpiękniejsze króliki.

Wydarzenie to nie lada atrakcja dla dużych i małych fanów Halloween.

Słodko – straszne zabawy kulinarne

Dzieci będą mogły wziąć udział w lekcjach dekorowania wypieków i tworzenia fantazyjnych dekoracji. Warsztaty 26 i 27 października poprowadzi Marta Wajda. Uczestnicy stworzą pająki, kościotrupy, nietoperze, duszki oraz mumie. Nie zabraknie degustacji, pysznej zupy z dyni, chlebka dyniowego i innych smakołyków.

Dekoracje z dreszczykiem

Na tych warsztatach (26 i 27 październik) powstaną ozdoby halloweenowe dla dzieci, jak dynie, duchy i nietoperze wyplatane z włóczki i siana. Najmłodsi przygotują również jesienne stroiki oraz dyniowe przypinki i opaski na włosy.

Zlot królików i farma dyń

Od soboty do czwartku na specjalnie zaaranżowanej farmie odbywać się będą pokazy fantazyjnego wycinania dyń oraz prelekcje o ich zastosowaniu w gospodarstwie domowym. Wydarzenie to również zlot najpiękniejszych królików. Które będzie można podziwiać i przytulać, a wszystko pod okiem ich opiekunów.

Halloweenowe atrakcje odbędą się w dniach 26 - 31 października w godz. 11-20 w Libero Katowice (ul. Kościuszki 229). Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie centrum

Kategoria: Wydarzenia