O jeżu Jerzyku dla maluchów

poniedziałek 20 stycznia 2020
  • Interaktywne przedstawienie skierowane jest do najmłodszych widzów (fot. mat. organizatora)
    Interaktywne przedstawienie skierowane jest do najmłodszych widzów (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 1 lutego 2020
Gdzie: Katowice
To nowa propozycja dla najmłodszych widzów w Teatrze Gry i Ludzie. Dzieci wraz z rodzicami, siedząc na scenie pokrytej miękką trawą poznają historię małego jeżyka, który ma problem z zaśnięciem.

„O jeżu Jerzyku, co nie mógł zasnąć” to spektakl, który w przyjazny i ciepły sposób opowiada ciekawą historię za pomocą lalek i melodii granych na instrumentach. Interaktywne przedstawienie skierowane jest do najmłodszych widzów, już od 1. roku życia.

Muzyczna podróż po kolorowym lesie

W jesiennym lesie robi się coraz zimniej i zwierzęta szykują się do zimowego snu. Jeż Jerzyk również chciałby już iść spać, jednak trochę się pogubił i nie może odnaleźć swoich rodziców. Po drodze spotyka przeróżne zwierzęta, wiewiórkę, która gra na ukulele i rymujacą sowę. Ale to nie koniec przygód małego jeża. Ciekawe czy w końcu uda mu się odnaleźć tatę Jureczka, mamę Najeżoną i siostrę Jeżynkę?

O tym będzie można przekonać się 1 lutego o godz. 10 i 11.30 w Teatrze Gry i Ludzie w Katowicach (Al. Niepodległości 2). Spektakl dedykowany jest dzieciom w wieku 1- 5 lat. Czas trwania przedstawienia to około 30 minut. Bilety są w cenie 20 zł – bilet jednoosobowy, 60 zł bilet rodzinny (3+1 gratis). Rezerwacji biletów można dokonywać mailowo rezerwacja@gryiludzie.pl lub tel. 501 395 069 (również SMS).

Kategoria: Wydarzenia