Bałwanek Olaf, teatr dla dzieci i inne atrakcje

środa 27 listopada 2019
  • Jarmark to również ciekawe występy artystyczne (fot. mat. organizatora)
    Jarmark to również ciekawe występy artystyczne (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 30 listopada 2019 - niedziela 1 grudnia 2019
Gdzie: Katowice
Koncerty, spektakle, anioły na szczudłach, bałwanek Olaf, pyszne jedzenie, stoiska z rękodziełem i lokalnymi produktami oraz świąteczna karuzela – te i inne atrakcje znajdziecie na Giszowieckim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

To już 5. edycja Giszowieckiego Jarmarku w Katowicach. Wydarzenie to stoiska handlowe z rękodziełem, świątecznymi smakołykami i lokalnymi produktami. Jarmarkowi towarzyszyć będzie wyjątkowy program artystyczny.

Teatr dla dzieci i spotkanie z Olafem

Świąteczny klimat zapewnią kolędy w wykonaniu jazzowym lub góralskim. 30 listopada na scenie pojawi się Teatr Przycinek z „Dziadkiem do Orzechów” oraz Lufcik na Korbkę z interaktywnym przedstawieniem „O! Choinka”. Dzieciakom spodobają się również eksperymenty z suchym lodem oraz warsztaty z Teatrem Trip. Ponadto świetnie będzie można bawić się na karuzeli, przejechać się świąteczna bryczką, zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobudce i spotkać bałwanka Olafa.

Jarmark odbędzie się w dniach 30 listopada i 1 grudnia w godz. 10 -19 na placu Pod Lipami w Katowicach. Szczegółowy plan imprezy znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia