Grinch i świąteczna zabawa na jarmarku

poniedziałek 2 grudnia 2019
  • Na scenie najmłodsi zobaczą przedstawienie „Grinch i Drzewo Elfów” (fot. mat. organizatora)
    Na scenie najmłodsi zobaczą przedstawienie „Grinch i Drzewo Elfów” (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 20 grudnia 2019 - niedziela 22 grudnia 2019
Gdzie: Tychy
Świąteczna atmosfera, aromat pierników, stoiska z ozdobami, a dla najmłodszych - karuzela, spektakl „Grinch i Drzewo Elfów”, szczudlarze i warsztaty. Kolędować będą m.in. Arka Noego i Future Folk. To wszystko znajdziecie na Tyskim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Atmosferę świąt będzie można poczuć 20-22 grudnia na Placu Baczyńskiego w Tychach. Na jarmarku znajdą się domki z pysznościami, rękodziełem i świątecznymi ozdobami. To również moc atrakcji. Na scenie wystąpią m.in. Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin (Future Folk), Arka Noego, Aga Smoleń & Gruba Ferajna, God's Property, Magda Anioł. Odbędą się warsztaty dla dzieci i dorosłych, pokazy szczudlarzy, fireshow. Dzieciakom spodoba się przejażdżka świąteczną karuzelą czy też przedstawienie o elfach i zgryźliwym Grinchu (22 grudnia godz. 15). Chętni będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

Tyski Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się 20-22 grudnia w godz. 12-21 na Placu Baczyńskiego i w Pasażu Kultury Andromeda. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia