Królewskie gotowanie

wtorek 31 grudnia 2019
  • Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat (fot. mat. organizatora)
    Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 6 stycznia 2020
Gdzie: Katowice
Znacie tradycje kulinarne święta Trzech Króli w Polsce? Wiecie co przyrządzały nasze babcie na tą okazję? O tym przekonają się mali kucharze podczas warsztatów w Kids' Kitchen. Dobra i pyszna zabawa gwarantowana.

Warsztaty kulinarne przybliżą tradycyjne potrawy serwowane podczas obchodów święta Trzech Króli. Dzieciaki w tym dniu będą obdarowywane ciasteczkami w kształcie różnych zwierzątek. A na zajęciach w kuchni przygotują smakołyki naszych babć – królewskie ciasto, sójki oraz szczodraki.

Kulinarne podróże

Warsztaty kulinarne w Kids' Kitchen to zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat oraz 7-12 lat. Odbywają się w kameralnych grupach. Dzieci gotują pod czujnym okiem wykwalifikowanych prowadzących. Uczestnicy nie tylko gotują, ale również tworzą origami, wyszywają i prowadzą konwersacje językowe (po angielsku i hiszpańsku).

Zajęcia cykliczne

Oprócz zajęć tematycznych Kids' Kitchen zaprasza na zajęcia cykliczne, które odbywają się co tydzień w konkretne dni, w zależności od rodzaju zajęć. Cykl najczęściej obejmuje cztery kolejne cotygodniowe warsztaty kulinarne. Warto wziąć w nich udział, by nabyć nowych umiejętności i zabłysnąć swoimi talentami.

Warsztaty „Trzech Króli od kuchni” odbędą się 6 stycznia w godz. 10.30-12.30. Koszt zajęć to 60 zł. Zapisów można dokonać tutaj. Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB. W przypadku pytań można dzwonić pod numer tel.: 502 308 740 lub napisać maila na adres: kontakt@kidskitchen.pl.

Kids' Kitchen mieści się w Katowicach przy ul. Żwirki i Wigury 19. 

Kategoria: Wydarzenia