Hokej z gwiazdami dla WOŚP

piątek 17 stycznia 2020
  • Hokej z gwiazdami odbędzie się na Stadionie Zimowym w Tychach (fot. mat. organizatora)
    Hokej z gwiazdami odbędzie się na Stadionie Zimowym w Tychach (fot. mat. organizatora)
  • Podczas ubiegłorocznej akcji dla WOŚP po raz pierwszy odbył się ICE CROSSE - widowiskowa dyscypliny sportu (fot. mat. organizatora)
    Podczas ubiegłorocznej akcji dla WOŚP po raz pierwszy odbył się ICE CROSSE - widowiskowa dyscypliny sportu (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 18 stycznia 2020
Gdzie: Tychy
To już 18. edycja tej niezwykłej imprezy. Na tafli pojawią się m.in. Bogdan Kalus, Darek Maciborek, Piotr Kupicha, Jan Kliment, Jerzy Dudek, Mariusz Czerkawski. Mecz pomiędzy artystami a drużyną TVN24 i przyjaciele to sportowe emocje i okazja do wsparcia WOŚP.

W sobotę 18 stycznia na Stadionie Zimowym w Tychach artyści rozegrają wielki mecz rewanżowy z dziennikarzami TVN 24 i przyjaciółmi, aby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na widzów będą czekały dodatkowe atrakcje. Jedną z nich będzie II Edycja Pucharu WOŚP w Ice Cross. Imprezę poprowadzi Irek Bieleninik. Artystów będą reprezentować m.in. Sławek Uniatowski, Piotr Kupicha, Adam Grzanka, Julia Wróblewska, a wśród dziennikarzy: Darek Łapiński, Robert Kantereit, Wojciech Zawioła. Podczas wydarzenia będzie można wylicytować m.in. Złoty Medal za zdobycie Mistrzostwa Polski przez GKS Tychy w sezonie 2017/2018.

Hokej z Gwiazdami odbędzie się 18 stycznia o godz. 16.30 na Stadionie Zimowym w Tychach (ul. Gen Ch. de Gaulle'a 2). Bilety dostępne są w cenie 10 zł. Więcej informacji oraz punkty sprzedaży biletów znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia