Odwiedź świat dobrze narysowanych historii

środa 5 lutego 2020
  • Wydarzenie to okazja do zakupu komiksowych nowości czy też spotkań z autorami (fot. mat. organizatora)
    Wydarzenie to okazja do zakupu komiksowych nowości czy też spotkań z autorami (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 21 lutego 2020 - sobota 22 lutego 2020
Gdzie: Katowice
Nie lada gratka dla fanów komiksów - obrazkowe opowieści, warsztaty kreatywne, spotkania z autorami, rozmowy z Olą Hamkało, Łukaszem Orbitowskim i Michałem Śledziem Śledzińskim. To wszystko na targach „Niech żyje komiks i ilustracja” .

Niech żyje komiks i ilustracja” to dwa dni targów z ponad 40 wystawcami, warsztatami i ciekawymi spotkaniami. Na stoiskach znajdą się nowości, prawdziwe komiksowe i zinowe rarytasy, rysunkowe unikaty, plansze komiksowe i gadżety prosto od twórców i wydawców.

Stwórz swój własny komiks

W programie wydarzenia znajdą się 4 panele warsztatów kreatywnych, gdzie pod okiem mistrzów komiksu każdy będzie mógł odkryć sztukę ilustracji i tworzenia obrazkowych opowieści. Na zajęcia obowiązują zapisy na Fb: @liberokatowice lub @zwykle.zycie. Dokładny plan warsztatów znajdziecie tutaj. Warsztaty przeznaczone są zarówno dla dzieci (od 5 lat), młodzieży i dorosłych.

Zdobądź autograf

Targi komiksów to również doskonała okazja do spotkania z najlepszymi polskimi ilustratorami i autorami komiksowych scenariuszy (poza autografem może się uda zdobyć rysunek). O komiksowej pasji będzie można porozmawiać z Olą Hamkało, Łukaszem Orbitowskim i Michałem Śledziem Śledzińskim (22 luty godz. 16.30-17.30).

Targi odbędą się 21 i 22 lutego w Libero Katowice (ul. Kościuszki 229). Wstęp na wszystkie atrakcje jest wolny. Szczegóły dostępne na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia