Spróbuj orientalnej kuchni podczas Festiwalu Azjatyckiego

czwartek 10 września 2020
Kiedy: 
  • sobota 12 września 2020 - niedziela 13 września 2020
Gdzie: Chorzów
Już w ten weekend na Śląsku zapachnie trawą cytrynową, imbirem i ostrym chilli. Czekać będą na Was dymiące tajskie stragany, świeże japońskie sushi czy indyjska aromatyczna pakora. Nie zabraknie naturalnych azjatyckich kosmetyków.

W chorzowskim Centrum Integracji Międzypokoleniowej odbędzie się Festiwal Azjatycki. Odwiedzający będą mogli skosztować domowego curry z chrupiącymi warzywami i świeżą kolendrą, zupę pho, wietnamskie kanapki bahn mi, gruzińskie chaczapuri czy też libańskie tabbouleh. Podczas tego wyjątkowego street foodu będzie obecna również kuchnia koreańska oraz malezyjska. To również okazja do zakupu naturalnych azjatyckich kosmetyków.

Festiwal Azjatycki odbędzie się 12-13 września w Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Chorzowie (ul. Dąbrowskiego 7). W sobotę potrwa od godz. 12 do 20, a w niedzielę od godz. 12 do 18. Udział w festiwalu jest bezpłatny. Informację o festiwalu znajdziecie a stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Naukowe, kulinarne, rysunku, pływania, angielskiego - rodzajów zajęć dodatkowych dla dzieci jest wiele. Można wybierać spośród szeregu ofert stacjonarnych lub online. Na jakie zajęcia zapisać pociechę? Zerknijcie do naszego zestawienia.

Najciekawsze zajęcia dodatkowe na Śląsku - stacjonarne i online