Stań oko w oko z filmowymi smokami

środa 23 września 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 28 września 2020 - sobota 10 października 2020
Gdzie: Katowice
Największe eksponaty osiągają nawet 3 metry. Wśród nich znajdziecie znane gady z „Gry o Tron”, Szczerbatka z „Jak wytresować smoka” czy też ogromną Smoczycę ze „Shreka”. Latające stwory będzie można zobaczyć na wystawie „Zaginiony świat smoków”.

Magiczny świat smoków fascynuje zarówno dzieci, jak i dorosłych. Skrzydlate stwory znane są z licznych legend, baśni, jak i filmów. Teraz będzie można je spotkać w realnym świecie na wystawie „Zaginiony świat smoków”.

Magiczna kraina

Wystawa to eksponaty sięgające nawet 3 metrów. Część z nich macha skrzydłami, rusza paszczą i wydaje charakterystyczne dźwięki. Wśród nich znajdą się smoki znane ze szklanego ekranu: „Gry o Tron”, „Jak wytresować smoka” i „Shreka”. Nie zabraknie gadów z mitologii słowiańskiej czy wikingów. Na wystawie znajdzie się 12 modeli wraz ze smoczymi jajami.

Bezpłatna wystawę można oglądać od 28 września do 10 października w Centrum Handlowym 3 Stawy (ul. Pułaskiego 60) w Katowicach. Smoki można oglądać codziennie w dni handlowe w godz. 9-21. Informację znajdziecie na stronie Centrum

Kategoria: Wydarzenia