Poranek z „Tomkiem i Przyjaciółmi”

wtorek 29 września 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 4 października 2020
Gdzie: Katowice
Niedzielę możecie rozpocząć razem z Tomkiem – małą niebieską lokomotywą, zawsze uśmiechniętą i skorą do pomocy. Jego najnowsze przygody zobaczycie podczas Filmowego Poranku w kinie Helios. Seans poprzedzą konkursy i zabawy.

4 października w ramach Filmowych Poranków dzieci zobaczą „Tomek i Przyjaciele, sezon 22, cz. 1”. Animowany serial opowiada o przygodach niebieskiego parowozu, który codziennie uczy się czegoś nowego. Na ekranie będzie można zobaczyć odcinki: „Lokomotywa nr 1”, „Zawsze tak samo”, „Tomek i smok”, „Chaos bez opóźnień”, „Słonica”.

Konkursy i zabawy

Projekcję filmu poprzedzą atrakcje. W sali kinowej nie zabraknie konkursów i zabawy. Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas seansu dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali przez cały czas pozostawiane są przyciemnione światła (półmrok).

„Tomek i Przyjaciele” będzie można zobaczyć 4 października o godz. 10.30 w kinie Helios w Katowicach (ul. Kościuszki 229). Cena biletu to 16,90 zł - 3 dni przed seansem, 17,90 zł – 2 dni przed seansem, 18,90 zł – 1 dzień przed seansem oraz 20,90 zł w dniu seansu.

Kategoria: Wydarzenia