Zrób darmowe USG 3D/4D

poniedziałek 8 września 2014
  • Obraz USG 4D bliźniąt dwujajowych (fot. materiały prasowe)
    Obraz USG 4D bliźniąt dwujajowych (fot. materiały prasowe)
Kiedy: 
  • sobota 20 września 2014
Gdzie: Mysłowice
Bezpłatne badanie USG to nie jedyna atrakcja akcji prozdrowotnej Teraz Mamy. Będzie też okazja do porozmawiania z anestezjologiem, doradcą laktacyjnym, położną. A przyszłe mamy dostaną niespodzianki.

Teraz Mamy, Śląski Instytut Matki i Noworodka oraz Centrum Medyczne Graniczna zapraszają przyszłych rodziców 20 września, o godz. 11 do Centrum Handlowego Real w Mysłowicach przy ul. Katowickiej 75 na akcję prozdrowotną.

W trakcie spotkania kobiety w ciąży  będą mogły wykonać bezpłatne USG 3D/4D, dzięki któremu zobaczą swoje dziecko jeszcze przed jego narodzeniem. Wykonywają je lekarze ze Śląskiego Instytutu Matki i Noworodka i Centrum Medycznego Graniczna.

Anestezjolog opowie o znieczuleniu zewnątrzoponowym, dzięki któremu poród może być bezbolesny. Dyplomowana położna pokaże jak kąpać noworodka, doradca laktacyjny opowie o karmieniu piersią, a lekarz ginekolog o problemie nietrzymania moczu u kobiet. Odbędzie się również pokaz pierwszej pomocy u niemowląt.

USG wykonywane będzie w godz. 11-17, zapisy będą prowadzone od godziny 11.

Ilość  USG jest ograniczona. Wykonane badanie umożliwia zobaczenie oczekiwanego dziecka w nowoczesnej technologii 3D/4D (trójwymiarowy obraz), ale nie zastępuje pełnego badania diagnostycznego zaleconego przez lekarza prowadzącego.

Szczegóły na stronie: www.terazmamy.pl

Kategoria: Wydarzenia