Warsztaty z Mikołajem

środa 25 listopada 2020
Kiedy: 
  • niedziela 6 grudnia 2020
Gdzie: Internet
Pomysł na kreatywne mikołajki? Warsztaty rękodzielnicze, które poprowadzi sam Święty Mikołaj. Wcześniej dzieciaki otrzymają paczki, które dostarczy kurier do ich domów. Zajęcia odbędą się online. Ruszyły zapisy.

Kreatywne Mikołajki” to projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego dla Tychów. Najmłodsi mieszkańcy miasta mogą wziąć udział w warsztatach rękodzielniczych, które odbędą się 6 grudnia online. Wcześniej dzieciaki otrzymają do domu paczę od Świętego Mikołaja, a w niej zestaw naturalnych materiałów – wiórów osikowych do wykonania ozdoby świątecznej. Zajęcia poprowadzi sam Święty Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem.

Warsztaty odbędą się 6 grudnia o godz. 15 na profilu na Fb Miejskiego Centrum Kultury. Skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Zgłoszenia przyjmowane są do 27 listopada na stronie.

 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

W trakcie świątecznych przygotowań dzieci zadają często wiele pytań: Dlaczego ubieramy choinkę? Czemu na kolacji wigilijnej jest 12 potraw? Dlaczego renifer Świętego Mikołaja ma czerwony nos? Podpowiadamy, jak na nie odpowiedzieć.

5 najczęściej zadawanych pytań dotyczących Świąt