Jarmark bożonarodzeniowy z diabelskim młynem

poniedziałek 30 listopada 2020
  • fot. mat. UM Rybnika
    fot. mat. UM Rybnika
  • fot. mat. UM Rybnika
    fot. mat. UM Rybnika
  • fot. mat. UM Rybnika
    fot. mat. UM Rybnika
Kiedy: 
  • poniedziałek 30 listopada 2020 - czwartek 24 grudnia 2020
Gdzie: Rybnik
Świąteczny klimat, aromat pierników, stoiska z produktami bożonarodzeniowymi znajdziecie na rybnickim rynku. Najmłodszym z pewnością spodoba się główna atrakcja jarmarku - przejażdżka diabelskim młynem.

Na rybnickim rynku rozpoczął się Jarmark Bożonarodzeniowy. Z powodu pandemii w tym roku nieco skromniejszy – bez spektakli, koncertów i gastronomii. Świąteczne produkty zarówno kulinarne, jak i dekoracyjne można zakupić w drewnianych domkach. Główną atrakcją jarmarku jest przejażdżka diabelskim młynem. Tego typu atrakcja pojawiła się po raz pierwszy w Rybniku.

Jarmark potrwa do 24 grudnia (o ile nie zostaną zaostrzone obowiązujące w kraju ograniczenia epidemiczne). Kramy oferujące świąteczne produkty działają od poniedziałku do czwartku w godz. 10-18 oraz od piątku do niedzieli w godz. 10-20 . Diabelski młyn jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 12-21 oraz w soboty i niedziele w godz. 11-22. Koszt przejażdżki 10-15-minutowej to 20 zł (bilet normalny) i 15 zł (bilet ulgowy - dzieci do lat 8).

Kategoria: Wydarzenia