Najbardziej egzotyczny Festiwal na Śląsku

poniedziałek 6 września 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 25 września 2021 - niedziela 26 września 2021
Gdzie: Katowice
Egzotyczne zwierzęta, rośliny, moda, meble, dodatki wnętrzarskie, gadżety, wyścigi ślimaków, podróże – znajdziecie podczas Exotica Trade Show. To jedyne tego rodzaju wydarzenie w Polsce. Dodatkowo pyszne orientalne jedzenie i muzyka z dalekich krajów.

W podróż do świata egzotyki, kolorów i różnorodności będzie można wyruszyć podczas Exotica Trade Show 2021 Katowice. Odwiedzający znajdą tu egzotyczne rośliny i zwierzęta, jak pigmejskie jeże afrykańskie, tenreki mniejsze, wije, a nawet pytony tygrysie. Ciekawie zapowiadają się Mistrzostwa Polski w wyścigach afrykańskich ślimaków. W przestrzeni festiwalu znajdą się meble z egzotycznego drewna, ceramika, lampy, plakaty, tekstylia, odzież i biżuteria. To również świetna okazja do dyskusji, wymiany doświadczeń i zdobycia wiedzy. Można spotkać się z ekspertami, hodowcami czy znanymi postaciami z branży egzotycznej. W programie: pokazy, prelekcje, zajęcia dla dzieci i konkursy. W strefie zewnętrznej odbędzie się Food Exotica 2021 Katowice – Festiwal Egzotycznego Jedzenia, z orientalnym jedzeniem i muzyką. Wydarzenia wspierane są przez ZOO Katowice oraz Egzotarium.

Exotica Trade Show 2021 Katowice i Food Exotica 2021 Katowice odbędą się 25 września w godz. 10-21 i 26 września w godz. 10-18 w Galerii Szyb Wilson w Katowicach (ul. Oswobodzenia 1). Bilety w cenie 30 zł – bilet jednodniowy lub 45 zł – karnet dwudniowy możecie kupić tutaj. Dzieci do lat 10 wchodzą bezpłatnie.

Kategoria: Wydarzenia