Bezpłatny spektakl - „Na tropie zaginionej opowieści”

poniedziałek 11 października 2021
  • fot. archiwum zdjęć FB Teatr Trip
    fot. archiwum zdjęć FB Teatr Trip
Kiedy: 
  • czwartek 14 października 2021
Gdzie: Katowice
Wesołe i rozśpiewane mole książkowe zabiorą dzieci do wielkiej Narodowej Biblioteki Bajkowej. Jak co roku odbywa się tam remanent. Pewnego dnia z półek znika bardzo stara i cenna książka.

Spektakl Teatru Trip „Na tropie zaginionej opowieści” to historia o trzech wesołych stworkach. Mole książkowe zapisują, odpisują, liczą, przeglądają i sprawdzają stan wszystkich książek w Narodowej Bibliotece Bajkowej. Podczas kolejnego dnia pracy, odbierają tajemniczy anonimowy telefon, a w nocy z półek spadają wszystkie książki. Jakby tego było mało Wersik skarży się na dziwaczne koszmary. Efektem tych tajemniczych wydarzeń jest zniknięcie pewnej bardzo starej i cennej książki. Dzielna Zakładka postanawia wszcząć śledztwo i ruszyć tropem poszlak.

Spektakl będzie można zobaczyć 14 października o godz. 17 w Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach (Załęże ul. Gliwicka 93). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Obowiązują wejściówki, do odbioru w Filii (można rezerwować je telefonicznie: 322545969, mailowo filia3@mbp.katowice.pl lub za pośrednictwem strony na FB). Informację zajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia