Pierwsze kroki na lodzie i w hokeju

poniedziałek 3 stycznia 2022
Kiedy: 
  • poniedziałek 3 stycznia 2022 - poniedziałek 28 lutego 2022
Gdzie: Mikołów
Nauka jazdy na łyżwach oraz gry w hokeja to świetna okazja do spędzenia aktywnie wolnego czasu podczas ferii. Wstęp na zajęcia to symboliczne 10 groszy. Organizatorzy zapewniają kaski ochronne.

„Pierwsze kroki na lodzie” i „Pierwsze kroki z hokejem” to propozycja zajęć Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mikołowie. Na lodowisku „Planty” dzieci nauczą się jazdy na łyżwach, poprawią technikę jazdy czy też nauczą się gry w hokeja. Zajęcia to okazja do regularnego ruchu i aktywnej zabawy na świeżym powietrzu podczas ferii zimowych. Każdy uczestnik powinien posiadać własny sprzęt ochronny. MOSiR zabezpiecza kask ochronny dla uczestników zajęć, pozostały sprzęt pozostaje w gestii uczestnika akcji. Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj

Nauka jazdy na łyżwach i gry w hokeja będzie odbywać się od 3 stycznia do 28 lutego na terenie Ośrodka Rekreacyjnego „Planty” w Mikołowie (ul. Konstytucji 3 maja 38). Godziny zajęć nauki jazdy na łyżwach: poniedziałki, środy i piątki w godz. 16.30-17.30 oraz w weekendy w godz. 10-11. W okresie ferii zimowych w godz. 16.30-17.30 od poniedziałku do piątku. Nauka gry w hokeja w godz. 9-10 w weekendy, podczas ferii w godz. 9-10 w środy i piątki. Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie na zajęcia podpisanego oświadczenia. Wstęp to 0,10 zł. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia