Beton, plastik czy skóra?

piątek 21 stycznia 2022
  • fot. mat. archiwum FB Muzeum Śląskie
    fot. mat. archiwum FB Muzeum Śląskie
Kiedy: 
  • środa 16 lutego 2022
Gdzie: Katowice
Na czym może powstać odbitka graficzna? Tego najmłodsi i ich rodzice dowiedzą się podczas ferii w Muzeum Śląskim. Dzieciaki zwiedzą wystawę 11. Triennale Grafiki Polskiej.

Muzeum Ślaskie w Katowicach dla dzieci, które spędzają ferie w mieście przygotowało ciekawe spotkanie. Uczestnicy spróbują odgadnąć na czy może powstać odbitka graficzna. Jeśli im się to nie uda prowadzący zdradzą jakich materiałów używają współcześni artyści do tworzenia prac graficznych. Dzieci i rodzice zwiedzą wystawę 11. Triennale Grafiki Polskiej. Tradycyjnie czeka na nie również zadanie plastyczne.

Wydarzenie odbędzie się 16 lutego o godz. 11 w Muzeum Śląskim w Katowicach (ul. T. Dobrowolskiego 1). Wstęp 9 zł, opiekunowie wchodzą bezpłatnie. Bilety można nabyć w kasie muzeum lub online. Informację o zajęciach znajdziecie na stronie Muzeum

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w mieście nie muszą być nudne. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie półkolonii, kursów i różnych aktywności. Znajdziecie tu m.in. warsztaty filmowe, nieziemskie projektowanie, półkolonie z klockami LEGO, naukę jazdy na łyżwach, naukę pływania, a także wykaz najlepszych (również sztucznie naśnieżanych) górek w regionie. Zobaczcie.  

Ferie 2022 - najciekawsze propozycje z regionu