Zobacz nowe przygody „Potwornej rodzinki”

czwartek 24 lutego 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 25 lutego 2022 - niedziela 27 lutego 2022
Rodzinka Wishbone'ów powraca na duże ekrany. Tym razem muszą wyrwać Babę Jagę z rąk młodocianej Łowczyni Potworów i przeżyć niesamowitą przygodę m.in. w towarzystwie Yeti i potwora z Loch Ness.

25 lutego w kinach sieci Multikino premiera animacji „Potworna rodzinka 2”. Po ostatnich przygodach rodzina Wishbone’ów wróciła do normalnego życia pełnego mniejszych i większych kłopotów. Mimo to nie może ich zabraknąć na ślubie ukochanej Baby Jagi z upiornie uroczym Renfieldem. Niestety uroczystość zakłóci wtargnięcie Mili Starr Łowczyni Potworów, która sprzed samego ołtarza porwie pannę młodą. W tej sytuacji rodzinka znów musi stać się potworna. Max wilkołak, Fay mumia, mama wampirka i tata Frankenstein wraz z nietoperzami gotowi są stawić czoła nie tylko Mili Starr, ale całej jej przerażająco idealnej rodzinie.

Film będzie można zobaczyć już 25 lutego w sieci kin Multikino na Śląsku w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach (Al. Jana Pawła II 16/18) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18).

Bilety w najkorzystniejszej cenie (już od 14,90 zł) na premierowe seanse można nabyć na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną. Od poniedziałku do niedzieli bilety mają tę samą, stałą cenę uzależnioną od lokalizacji fotela na sali kinowej. Pula miejsc w strefie Promo, z najlepszą ceną, jest ograniczona. Szczegółowy repertuar znajdziecie tutaj

Kategoria: Wydarzenia