Kosmiczny mecz z ukraińskim dubbingiem za darmo

piątek 4 marca 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 12 marca 2022 - niedziela 13 marca 2022
W ostatnich dniach do Polski uciekło kilkaset tysięcy uchodźców. Wśród nich są dzieci. Aby choć na chwilę mogły odciąć się od tego co przeżyły Multikino i Cinema3D przygotowały bezpłatne seanse filmowe.

Wychodząc naprzeciw potrzebom coraz liczniejszej grupy osób z Ukrainy sieci kin Multikino i Cinema3D przygotowały seanse filmowe z ukraińskim dubbingiem. Będą one bezpłatne dla uchodźców z Ukrainy oraz ich opiekunów. Pierwszy film, który będzie można oglądać 12 i 13 marca, to „Kosmiczny mecz: Nowa era”. Wyświetlenie wersji z dubbingiem ukraińskim możliwe jest dzięki pomocy Warner Bros Polska. W kolejne weekendy na widzów z Ukrainy będą czekały inne filmy. Jak podkreślają organizatorzy „Chcemy żeby nasi goście, zwłaszcza dzieci, choć przez chwilę mogły odciąć się od tego co przeżyły. Mamy nadzieję, że udział w seansie filmowym wywoła na twarzach najmłodszych uśmiech, który jest bezcenny”.

Film familijny „Kosmiczny mecz: Nowa era” z ukraińskim dubbingiem będzie można zobaczyć 12 i 13 marca w sieci kin Multikino na Śląsku w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach (Al. Jana Pawła II 16/18), Tychach Gemini (ul. Towarowa 2c) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18). Informację w języku ukraińskim znajdziecie tutaj

Kategoria: Wydarzenia