Bezpłatne ślizgawki i ekspresowa nauka jazdy

poniedziałek 16 stycznia 2023
  • fot. archiwum zdjęć FB MOSiR Katowice
    fot. archiwum zdjęć FB MOSiR Katowice
Podczas ferii najmłodsi mogą korzystać bezpłatnie z lodowiska na Rynku w Katowicach oraz lodowisku w Murckach. Ci, którzy jeszcze na łyżwach nie potrafią jeździć mogą wziąć udział w „Ekspresowej Nauce”.

Ferie na sportowo w Katowicach to m.in. bezpłatne lodowisko na Rynku dla najmłodszych. Ze ślizgawki można korzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 8-21.30 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10.30 – 21.30. Ci, którzy na łyżwach jeszcze jeździć nie potrafią mogą wziąć udział w „Ekspresowej Nauce Jazdy na łyżwach”.

Naucz się jeździć na łyżwach

Zajęcia będą się odbywały na lodowisku w Murckach: 18 i 25 stycznia w godzinach 17-18 oraz 21 i 28 stycznia w godzinach 12.30-13.30. Uczestnicy pod okiem doświadczonych instruktorów nauczą się jazdy tyłem, utrzymania równowagi, chodzenia po lodzie, przysiadów czy hamowania. Projekt powstał w porozumieniu Katowic z UNICEF-em - dzięki nauce połączonej z zabawą ma zachęcać do integracji Polaków z Ukraińcami. W zajęciach mogą wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorośli. Obowiązują zapisy pod numerem tel.  32 253 76 54. Można wziąć udział w całym cyklu, albo wybrać dowolny termin.

Kategoria: Aktywna rekreacja