Miś Kuleczka – szkoła rodzenia, którą pokochasz

środa 9 września 2015
  • Miś Kuleczka to miejsce przyjazne przyszłym rodzicom, którzy chcą świadomie wychować swoje dzieci (fot. mat. Miś Kuleczka)
    Miś Kuleczka to miejsce przyjazne przyszłym rodzicom, którzy chcą świadomie wychować swoje dzieci (fot. mat. Miś Kuleczka)
Świadome Rodzicielstwo Miś Kuleczka to projekt skierowany do rodziców, którzy skutecznie i profesjonalnie chcą przygotować się do roli mamy i taty. To nie tylko szkoła rodzenia, ale również warsztaty i spotkania ze specjalistami.

Zajęcia Szkoły Rodzenia to spotkania czwartkowe lub weekendowe, które poruszają cztery bloki tematyczne tj.: poród bez mitów, tajniki karmienia, połóg oraz noworodek z wami. W trakcie zajęć nie tylko spotkacie się z położnymi i innymi matkami, ale sprawdzicie swoje umiejętności na symulatorze niemowlęcia.

Raz w miesiącu przyszli ojcowie mogą skorzystać z weekendowej Szkoły Taty, gdzie w męskim gronie dowiedzą się jak to jest towarzyszyć kobiecie przy porodzie, jak dbać o bezpieczeństwo dziecka i matki.

Kontakt z Misiem Kuleczką warto nawiązać także wtedy, kiedy kwestie ciąży i porodu mamy dawno za sobą. Jeśli masz poczucie, że rodzicielstwo Cię przerosło lub po prostu martwią Cię pewne zachowania dziecka warto skorzystać z indywidualnej porady specjalisty coachingu rodzicielskiego. Pomoże on znaleźć energię i motywację do zmian, podpowie jak wprowadzić dyscyplinę i odnowić ciepłe rodzinne relacje. Ciekawą propozycją są też jednorazowe, czterogodzinne warsztaty z pierwszej pomocy małemu dziecku, które pozwolą Ci poczuć się bezpiecznie i pewnie, a Twojemu dziecku mogą uratować życie.

 

Więcej informacji na temat projektu i zajęć na stronie www.miskuleczka.pl

Kategoria: Wiadomości