Kolorowe, francuskie piaski dla małych artystów

czwartek 15 marca 2018
 • Dzieci uwielbiają piasek, jednak gdy nie ma pogody, warto mieć w domu substytut prawdziwego - kolorowy piasek Sablimage (fot. sklep.placfrancuski.pl)
  Dzieci uwielbiają piasek, jednak gdy nie ma pogody, warto mieć w domu substytut prawdziwego - kolorowy piasek Sablimage (fot. sklep.placfrancuski.pl)
 • Zestaw kreatywny Sablimage - "Bajki Fontaine’a" (fot. sklep.placfrancuski.pl)
  Zestaw kreatywny Sablimage - "Bajki Fontaine’a" (fot. sklep.placfrancuski.pl)
 • Zestaw Sablimage: Kolorowe piaski "Zwierzęta chronione" (fot. sklep.placfrancuski.pl)
  Zestaw Sablimage: Kolorowe piaski "Zwierzęta chronione" (fot. sklep.placfrancuski.pl)
 • Zestaw Sablimage: Kolorowe piaski "Dziewczynki" (fot. sklep.placfrancuski.pl)
  Zestaw Sablimage: Kolorowe piaski "Dziewczynki" (fot. sklep.placfrancuski.pl)
Piasek towarzyszy dzieciom od najmłodszych lat. Najpierw ten z podwórkowej piaskownicy, potem - z nadmorskich okolic. Jednak co zrobić, gdy na wakacje trzeba jeszcze poczekać, a za oknem zimno, mokro i smog? Księgarnia Plac Francuski ma na to rozwiązanie: Kolorowe Piaski Sablimage.

Kolorowe Piaski Sablimage marki SentoSphere to wspaniały zestaw dla wszystkich dzieci z artystyczną duszą. Zestawy są różne: niektóre zawierają obrazy przedstawiające bohaterów bajek francuskiego autora Jean’a de La Fontaine’a, inne - egzotyczne zwierzęta będące pod ochroną lub zwierzęta sawanny czy leśne, jeszcze inne - groźnych piratów albo wioski świata. Obrazki są tak naprawdę samoprzylepnymi planszami. Dziecko odlepiając kolejno naklejki sypie w te miejsca kolorowy piasek, który przykleja się do danej części. Posypane różnymi kolorami piasków (16 kolorów) miejsca tworzą barwne, oryginalne obrazy, które można postawić na półeczce lub powiesić na ścianę dziecięcego pokoiku. To świetny sposób na rozwijanie wyobraźni, zdolności manualnych malucha, ale także na zdobywanie wiedzy np. o rzadkich gatunkach zwierząt.

Wszystkie składniki każdego zestawu są naturalne i hipoalergiczne, testowane dermatologicznie. Zestawy przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 lat. Kosztują od 49,99 zł do 53,49 zł i są dostępne na stronie sklep.PlacFrancuski.pl.

Zapraszamy do działu Konkursy. Niebawem będziecie mogli wygrać jeden z takich zestawów.