Lalki i maskotki do własnoręcznego uszycia

środa 28 lutego 2018
 • Każda maskotka jest inna. Wszystkie wykonane są z filcu, wypełnienia i dodatków (fot. mat. sklep.placfrancuski.pl)
  Każda maskotka jest inna. Wszystkie wykonane są z filcu, wypełnienia i dodatków (fot. mat. sklep.placfrancuski.pl)
 • Maskotki mogą własnoręcznie uszyć nawet 6-letnie maluchy (fot. mat. sklep.placfrancuski.pl)
  Maskotki mogą własnoręcznie uszyć nawet 6-letnie maluchy (fot. mat. sklep.placfrancuski.pl)
 • Cała rodzina maskotek Little Couz'in dostępna jest na stronie sklep.placfrancuski.pl (fot. mat. sklepu)
  Cała rodzina maskotek Little Couz'in dostępna jest na stronie sklep.placfrancuski.pl (fot. mat. sklepu)
 • Lalki mają swoje imiona i ulubione rekwizyty. Wykonane są z miękkiego materiału, wypełnienia i dodatków (fot. mat. sklep.placfrancuski.pl
  Lalki mają swoje imiona i ulubione rekwizyty. Wykonane są z miękkiego materiału, wypełnienia i dodatków (fot. mat. sklep.placfrancuski.pl
 • Emily dostepna jest na stronie sklep.placfrancuski.pl (fot. mat. sklep)
  Emily dostepna jest na stronie sklep.placfrancuski.pl (fot. mat. sklep)
 • Elise uwielbia grę na gitarze. Dostępna jest na stronie sklep.placfrancuski.pl (fot. mat. sklepu)
  Elise uwielbia grę na gitarze. Dostępna jest na stronie sklep.placfrancuski.pl (fot. mat. sklepu)
 • Lala Mia. Wszystkie lalki przeznaczone są dla dziewczynek w wieku od 8 lat (fot. mat. sklep.placfrancuski.pl)
  Lala Mia. Wszystkie lalki przeznaczone są dla dziewczynek w wieku od 8 lat (fot. mat. sklep.placfrancuski.pl)
W świecie zalewających nasz rynek produktów z Chin, plastikowych, nieprecyzyjnie wykonanych zabawek, te, oferowane przez sklep Plac Francuski to prawdziwe perełki. Na dodatek dziecko może przyczynić się do ich powstania i spersonalizować swoją wymarzoną zabawkę.

W sklepie Plac Francuski wiele jest kreatywnych i rozwijających wyobraźnię zabawek. My zwróciliśmy uwagę na lalki i maskotki marki Avenue Mandarine do własnoręcznego wykonania.

Lala inna niż wszystkie

Elise ma czarne włosy, duże oczy, sukienkę w zieloną kratkę i gitarę. Emily jest szatynką, ma czerwone spodenki, granatową bluzkę i skrzypce. Jest też Mia - ta sympatyczna rudowłosa lala w sukience w duże białe grochy lubi grać na flecie, a towarzyszy jej ptaszek, zaś blondwłosa Suzie woli grać na trąbce i spacerować z pieskiem. Jednak zanim przybiorą one takie postacie mają formę zupełnie inną: jest materiał o wym. 42x28cm, wata, nici, wstążka i taśma. Jest też igła za pomocą której można połączyć wszystkie elementy i przyczynić się do powstania nowej przyjaciółki.

Zwierzątka do przytulania

Swoich przyjaciół do przytulania potrzebują także chłopcy. Niektórzy lubią mięciutkie króliczki lub owieczki, inni - sympatyczne osiołki, jeszcze innym marzą się dzielne tygrysy. Każde zwierzątko składa się z filcowych, zadrukowanych części, wypełnienia i dodatków – wstążek, tasiemek. W pudełkach znajduje się też plastikowa, bezpieczna dla dzieci igła i nici. Cała rodzina maskotek Little Couz'in czeka na właściciela. A może nim zostać każdy, kto ukończył 6 lat.

Maskotki kosztują niecałe 46 zł, lale niecałe 36 zł – są przeznaczone dla dzieci w wieku od 8 lat. Są do nabycia w sklepie Plac Francuski

Niebawem, na naszym portalu będziecie mieli okazję wygrać jedną z maskotek marki Avenue Mandarine. Zaglądajcie do działu Konkursy.