Po co nam deszczyk? - o tym w piosence dla dzieci

wtorek 7 maja 2019
  • Piosenka to autorski projekt (fot. mat. organizatora)
    Piosenka to autorski projekt (fot. mat. organizatora)
Na te pytanie najmłodsi znajdą odwiedź w piosence „Deszczyk (Kapu Kap)” muzycznego projektu SING SING. Piosenka jest rytmiczna i doskonała do wspólnej zabawy oraz tańca. Co wyrośnie w ogródku u mamy? Posłuchacie i zobaczcie.

Sing Sing to projekt i kanał muzyczny dla dzieci, którego inicjatorem jest Roger Sierakowski – szef wytwórni Braxton. Autorem i kompozytorem piosenek jest SING – Norbert Wawrzyn. Jak sam przyznaje - Pisanie piosenek dla dzieci jest nie lada wyzwaniem. Olbrzymią pomoc daje mi mój syn Tymon, który ma 6 lat. To on mnie często inspiruje. Piosenki to nie covery, których na rynku jest mnóstwo, ale autorskie projekty. Utwory wykonują, różni artyści, zarówno młodsi, jak i starsi. Każda kompozycja to historia z pouczającym morałem.

Spada deszczyk z nieba, więcej go potrzeba

Refren piosenki jest łatwy do zapamiętania i dzieciaki chętnie go śpiewają, a rytmiczna melodia zaprasza do tanecznej zabawy. Utwór pozwoli również maluchom zrozumieć po co nam „deszczyk”. Kolorowy teledysk, z pewnością zaciekawi najmłodszą publiczność. O tym przekonacie się słuchając i oglądając klip na kanale SING SING. Na kanale YouTube co tydzień, później co dwa tygodnie będziecie mogli wysłuchać i zobaczyć premierę nowego klipu. SING SING możecie również obserwować na Fb