Przytulanka – Kołysanka na dobranoc

poniedziałek 3 czerwca 2019
  • To już 8 singiel dla najmłodszych projektu Sing Sing (fot. mat. organizatora)
    To już 8 singiel dla najmłodszych projektu Sing Sing (fot. mat. organizatora)
Kołysanki pozwalają najmłodszym wyciszyć się przed snem. Nucone razem z rodzicem wprowadzają atmosferę bliskości i bezpieczeństwa. Szukacie nowej piosenki na wieczorne usypianie? - posłuchajcie „Przytulanki – Kołysanki”.

Sing Sing to projekt i kanał muzyczny dla dzieci, którego inicjatorem jest Roger Sierakowski – szef wytwórni Braxton. Autorem i kompozytorem piosenek jest SING – Norbert Wawrzyn. Utwory, jakie pojawiają się na kanale to autorskie projekty. Piosenki stworzone są z myślą o dzieciach. Wykonują je różni artyści, zarówno młodsi, jak i starsi. Inspiracją, jak i pierwszym recenzentem piosenek jest syn autora – 6-letni Tymon.

Piosenka na dobranoc

To już 8 singiel dla najmłodszych projektu Sing Sing. Tym razem w muzyczny świat dzieci zabierze „Przytulanka - Kołysanka”. Tekst szybko zapada w pamięć, dlatego piosenkę z łatwością będzie można nucić dziecku przed snem. O tym przekonacie się słuchając jej na kanale SING SING. Piosenka to również kolorowy teledysk, który z pewnością spodoba się najmłodszej publiczności.

Co tydzień nowe piosenki

Jeszcze w tym roku pojawi się pierwsza płyta z 12 utworami. Na kanale YouTube co dwa tygodnie będziecie mogli wysłuchać i zobaczyć premierę nowego klipu. SING SING możecie również obserwować na Fb.