Przygody Calineczki

wtorek 26 listopada 2019
  • Calineczka to najnowsza propozycja od Bajkowej Zatoki (fot. mat. Bajkowa Zatoka)
    Calineczka to najnowsza propozycja od Bajkowej Zatoki (fot. mat. Bajkowa Zatoka)
Patronat silesiadzieci.pl
W najnowszym słuchowisku Bajkowej Zatoki klasyka bajek – Calineczka. Historia dziewczynki porusza uniwersalne wartości i z pewnością spodoba się najmłodszym. Możecie jej posłuchać na dobranoc, podczas zabawy lub podróży.

Bajkowa Zatoka to projekt grupy przyjaciół – zawodowych aktorów i muzyków. Ich główny cel to uśmiech na twarzach wszystkich dzieci w Polsce. Słuchowiska to przygody i historie zarówno z klasycznych bajek, jak i „nowych” opowieści. Główni bohaterowie zmagają się z różnymi problemami, z których płynie pouczający morał. Opowiadania czytane są prostym, ciekawym językiem. Słowa, które dla dzieci mogą być trudne są tłumaczone na końcu słuchowiska.

Przygody malutkiej dziewczynki

„Calineczka” to bajka Hansa Christiana Andersena, którą zna prawie każdy. Historia małej dziewczynki wciąż zachwyca nowe pokolenia dzieci. Calineczka na swej drodze spotyka wstrętną ropuchę, pomocne rybki, myszkę i kreta. Czy mała bohaterka będzie szczęśliwa? O tym przekonacie się słuchając Bajkowej Zatoki. Na kanale YouTube co tydzień w niedzielę o godz. 16 pojawiają się nowe słuchowiska. Bajkową Zatokę znajdziecie również na Fb.