Zajęcia dodatkowe dla dzieci - najlepsze propozycje z regionu

piątek 15 września 2017
 • Na fali

  Kolejną propozycją na zajęcia pozalekcyjne dla dzieci jest pływanie. Ta forma aktywności koryguje wady postawy, zwiększa odporność, pojemność płuc, wzmacnia mięśnie i odciąża kręgosłup, który jest u dzieci zdecydowanie zbyt mocno obciążony. Do tego to niewątpliwa frajda i relaks, niezbędny do prawidłowego funkcjonowania naszej pociechy w dalszej części dnia, kiedy to musi znów zasiąść do nauki i odrobić zadanie domowe.

  Gdzie zapisać pociechę na lekcje pływania? Proponujemy zajęcia w szkole Pro-Sport. Prowadzone są one przez profesjonalną kadrę na kilku basenach: w Piekarach Śląskich (ul. Fryderyka Chopina 11), Katowicach (ul. Ułańska 7a oraz ul. Żelazna 1), Chorzowie (ul. Harcerska 2), Siemianowicach Śląskich (ul. E. Orzeszkowej 1), Dąbrowie Górniczej (ul. Legionów Polskich 69), Bytomiu (ul. Chorzowska 28a) oraz Sosnowcu (ul. Kilińskiego 31). Zajęcia skierowane są do młodszych (od 4. roku życia) i starszych (do 18. roku życia) dzieci – tych, które dopiero uczą się pływać i tych, które chcą jedynie podszlifować swoje umiejętności. Koszt jednej lekcji wynosi 25 zł.

  Szkoła pływania Pro-Sport
  tel. 502 893 791
  e-mail: r.ozimek@interia.eu

Strony

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

Bardzo ważny jest odpowiedni pojemnik na drugie śniadanie i przekąski (fot. pixabay)

Przygotowując pociechę do szkoły staramy się o wszystkim pamiętać. Obok podręczników, zeszytów, przyborów szkolnych powinniśmy zadbać również o to, aby spakować dziecku coś pożywnego. Dietetyczka Anna Brończyk-Puzoń ma dla nas kilka propozycji na pyszne, kolorowe i zdrowe przekąski.

Zacznijmy od odpowiednich opakowań. Ich asortyment jest obszerny: od przezroczystych, po te kolorowe z ukochanymi bohaterami bajek naszych dzieci. Pozwólmy, aby wybór dokonał nasz uczeń. Tym sposobem będziemy mieli większą szanse, że przygotowane przez nas posiłki zostaną zjedzone z apetytem.

8 pomysłów na zdrowe przekąski szkolne

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy