Wygraj książkę Montessori dla maluszków

piątek 24 listopada 2023
  • Zabawy podzielone zostały na pięć rozdziałów dotyczących różnych obszarów rozwoju (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
    Zabawy podzielone zostały na pięć rozdziałów dotyczących różnych obszarów rozwoju (fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl)
Dzięki książce „Montessori ćwiczenia i zabawy dla maluchów” zyskacie nowe pomysły na kreatywnie spędzony czas ze swoją pociechą. Do wykonania zadań niezbędne będą przedmioty dostępne w każdym domu. Książkę możecie wygrać w naszym konkursie.

„Montessori ćwiczenia i zabawy dla maluchów” to książka autorstwa Beth Wood, doświadczonej edukatorki Montessori, która w Polsce ukazała się dzięki wydawnictwu RM. To kolejna propozycja tego wydawnictwa dotycząca pedagogiki Montessori. Tym razem poradnik skierowany jest do opiekunów dzieci w wieku 1-3 lat.  Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji.  

Do wygrania są 2 egzemplarze tego poradnika. Otrzymają je osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy, dziesiąty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Autorką metody na której oparte są zabawy z poradnika jest Maria Montessori. Kim była i skąd pochodziła?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem telefonu) należy przesyłać od godz. 12 w piątek 24 listopada do godz. 10 w piątek 1 grudnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Montessori”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Maria Montessori była włoską lekarką.

Kategoria: Konkursy