Wygraj wejściówkę na koncert Katarzyny Groniec

poniedziałek 9 kwietnia 2018
  • Koncert promował będzie nową płytę artystki (foto Alex Lua/ Warner Music Poland / ZOO 2015)
    Koncert promował będzie nową płytę artystki (foto Alex Lua/ Warner Music Poland / ZOO 2015)
Gdy nie ma dzieci w domu, rodzice mogą wybrać się na wyjątkowy koncert. Na przykład na koncert promujący nową płytę Katarzyny Groniec, który już w najbliższy piątek odbędzie się w chorzowskim Teatrze Rozrywki. Mamy dla Was bilety!

Sama artystka o swojej płycie opowiada tak: „Każdy ma swoją Ziemię Obiecaną. Coś za czym tęskni, czego mu brak, co chciałby, a nie może albo miał i utracił. Ziemia Utracona. Dobry tytuł na tomik poezji gdyby nie był parafrazą T. S. Eliota. Najokrutniejszy miesiąc to kwiecień pisał poeta w Ziemi Jałowej. To prawda. Niezłe też bywają te poprzedzające kwiecień... ale co z tego? W końcu i tak nadchodzi wiosna. Ach!, bo taki jest tytuł nowego albumu, opowie o ziemi jałowej, ziemi utraconej i wreszcie ziemi obiecanej, do której docieramy, rozmieniamy ją na drobne i znów tracimy. I od początku, bo wszystko jest cyklem co jakiś czas kończącym się dobrze! W końcu wracamy do życia, ale pod jednym warunkiem. Że wciąż mamy kogo kochać”.

Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na koncert, który odbędzie się w Teatrze Rozrywki 13 kwietnia o godz. 19.
Szansę na wygraną mają osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty i dwudziesty.

Pytanie: Jaki tytuł nosi debiutancka płyta Katarzyny Groniec?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesyłać od godz. 13 w poniedziałek 9 kwietnia do godz. 13 w czwartek 12 kwietnia  na adres konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Ach”.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Płyta nosi tytuł „Mężczyźni”.

Kategoria: Konkursy